WydarzeniaCiężko w to uwierzyć, ale wciąż ponad 660 milionów na świecie nie ma dostępu do wody pitnej. 22 marca, w Światowy Dzień Wody” CH Bielawy przyłącza się do akcji #DajZnakWodny, która ma na celu wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej w budowie studni w Somalii.

więcej


21 marca | Światowy Dzień Zespołu Downa

Z tej okazji "Dorotkowo". Fundacja na rzecz Doroty Targowskiej i Jej Przyjaciół zaprasza na bezpłatne konsultacje logopedyczno-pedagogiczne i fizjoterapeutyczne!

więcej


Szanowni Klienci, w niedzielę 11 marca Centrum Handlowe Bielawy będzie nieczynne. Zapraszamy na zakupy w poniedziałek, 12 marca.

Dodatkowo, w każdy piątek i sobotę hipermarket Carrefour jest czynny do godz. 23.00!

Zapraszamy!

więcej


Zbliża się Dzień Kobiet, dlatego w dniach 5-8 marca 2018 roku Centrum Handlowe Bielawy organizuje konkurs "Wymarzony Dzień Kobiet" na swoim fan page na Facebooku

więcej


Z okazji Dnia Kobiet życzymy samych pięknych chwil!

więcej


W piątek 2 marca Centrum Handlowe Bielawy startuje z wiosennym konkursem z motylami w roli głównej. Aby powalczyć o rowery, karty podarunkowe o wartości 100 złotych oraz akcesoria rowerowe, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych. Zabawa potrwa do 10 marca.

więcej


Mamy walentynkowy sezon, dlatego w dniach 14-18 lutego 2018 roku Centrum Handlowe Bielawy organizuje konkurs "Niezapomniana randka" na swoim fan page na Facebooku!

więcej


LEGOLAND® z Billund przyjedzie do Torunia! W dniach 17-18 lutego 2018 r. w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się niezwykłe rodzinne wydarzenie Weekend z LEGOLAND® Billund Resort. Prosto z jednego z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie przyjadą m.in. kultowe postaci LEGO® czy elektryczne samochody zbudowane z klocków. Będzie też dinozaur z Givskud Zoo, multimedialna strefa i stoiska do tworzenia budowli ograniczonych tylko wyobraźnią. Na odwiedzających czekają nagrody, w tym rodzinna wycieczka do duńskiego LEGOLAND® Billund Resort!

więcej