WYDARZENIAMiędzy nami wampirami!

"Między nami wampirami" w Centrum Handlowym Bielawy 

W dniach 18-19 listopada w godzinach 12.00-18.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza na spotkanie z bohaterami komedii familijnej "Między nami wampirami", którą widzowie mogą właśnie oglądać na ekranach polskich kin. Wspólnie z Tony?m i Viggo najmłodsi klienci CH Bielawy przeniosą się do świata pełnego magii i tajemnic.

"Między nami wampirami" to komedia familijna opowiadająca o zabawnej historii przyjaźni 13-letniego chłopca i jego wyjątkowego przyjaciela - wampirka. W trakcie dwudniowego wydarzenia w CH Bielawy dzieci będą mogły bliżej poznać uroczych bohaterów bajki oraz zgłębić tajniki magii. Na uczestników zabawy czeka "Labirynt Tajemnic", czyli 16 m2 korytarzy pełnych zagadek i nagród dla najwytrwalszych, które będzie można przemierzać samodzielnie lub zespołowo. Nie zabraknie również wirtualnego świata magii, do którego najmłodsi przeniosą się z pomocą najnowocześniejszych technologii. Dzięki HTC VIVE oraz grze "Walzt of the Wizzard" będą mogli stać się czarodziejami buszującymi w tajemniczym gabinecie pełnym magii i sekretów.

Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty tworzenia lampionów z dyni, które dzieci będą mogły zabrać do domu oraz stoisko mrocznych charakteryzacji, przy którym wykwalifikowani animatorzy wyczarują na twarzach najmłodszych postacie charakterystyczne dla Halloween.