EventsW festiwalowym menu pojawi się m.in. amerykańska klasyka np. burgery, hot dogi, smażone kurczaki, krążki cebulowe oraz coś dla prawdziwych mięsożerców - kanapki z szarpaną wieprzowiną.

więcej


Co to była za sobota! Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyszli i zdecydowali się spędzić ten dzień razem z nami.

więcej


Drodzy klienci, Wielkanoc tuż tuż!

więcej


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zmienionymi godzinami otwarcia naszego Centrum oraz sklepu Carrefour.

więcej


Wiosną natura budzi się do życia, a Wy? Już w najbliższą sobotę 13 kwietnia przygotowaliśmy dla Was rodzinne warsztaty ogrodnicze, na których będzie można m.in. nauczyć się, jak z łatwością w warunkach domowych posadzić kwiaty, które będą cieszyły wasze oczy przez długi czas, jak pielęgnować rośliny czy jak stworzyć własny mini ogródek.

więcej


Cały weekend atrakcyjnych rabatów w CH Bielawy! Po raz kolejny jesteśmy partnerem akcji "Toruń za pół ceny"

więcej


Wiosenna aura motywuje do wyjścia z domu i zachęca do odkrywania nowych pasji. Dlatego pod koniec marca zapraszamy naszych klientów na kreatywne warsztaty, podczas których będzie można m.in. stworzyć dekorację w wiosennym klimacie lub nauczyć się rzeźbienia w drewnie!

więcej


Zachęcamy do zapoznania się z informacją.

więcej


Wiosenna aura zbliża się wielkimi krokami. Lada moment zrzucimy ciepłe kurtki i pożegnamy zimowe buty oraz czapki. Czas pomyśleć o tym, co będziemy nosić wiosną. Razem przygotujmy się na nadejście ciepłych dni!

więcej