WYDARZENIA

Data wydarzenia: 12-14.12.2014

Pomóżmy wspólnie - 10.000 zł czeka!
Pomaganie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Fundacja Wiosna, organizator Szlachetnej Paczki i Centrum Handlowe Bielawy zapraszają do akcji Pomagamy. Dzięki mieszkańcom Torunia, zwykła ulotka może zmienić się w wymarzony prezent dla kogoś, kto bardzo na niego czeka.

W okresie przedświątecznym, ponad 100.000 ulotek, zachęcających do wzięcia udziału w akcji Pomagamy trafi do skrzynek pocztowych mieszkańców Torunia. Każda z nich, po wrzuceniu do specjalnej urny, usytuowanej wewnątrz Centrum Handlowego Bielawy, nabierze moc złotówki, która wesprze działania Szlachetnej Paczki. Jak to możliwe? Święta to czas rodzinnych przeżyć i prezentów - mówi Marcin Żelazny, dyrektor CH Bielawy. W tym wyjątkowym czasie chcemy wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny w Toruniu, dlatego zachęcamy do wspólnego działania. Za każdą ulotkę, która trafi do urny usytuowanej wewnątrz centrum, przekażemy 1 zł na rzecz Szlachetnej Paczki. Liczymy, że w ten sposób uda się wesprzeć tą piękną inicjatywę kwotą 10.000 zł.

Ponad 100.000 ulotek, oznaczonych akcją Pomagamy trafi do skrzynek pocztowych torunian, w dniach 8-10 grudnia. Kolejne 10.000 zostanie dołączone do piątkowego (12.12) wydania Gazety Wyborczej. Specjalną urnę, wszyscy pomagający mogą znaleźć w dniach 12-14 grudnia w strefie gastronomicznej CH Bielawy. Za każdą ulotkę, która znajdzie się w specjalnej urnie, Centrum przekaże 1 zł na rzecz Szlachetnej Paczki. Organizatorzy liczą, że w ten sposób uda się przekazać niebagatelną kwotę 10.000 zł.

Akcję Pomagamy przygotowuje Centrum Handlowe Bielawy i toruński oddział Szlachetnej Paczki.