WYDARZENIA



Przyjdź i zobacz niezwykłe stare samochody!

Lubicie stare samochody, a może po prostu pasjonuje Was i ciekawi motoryzacja? Koniecznie wpadnijcie do nas 31 sierpnia. Szykujemy dla Was niezwykłe wydarzenie z historycznymi pojazdami w roli głównej.

Już w najbliższą sobotę parking przed naszym centrum handlowym zaroi się od oldtimerów, czyli kultowych samochodów, motocykli i ciężarówek. Z bliska będziecie mogli zobaczyć pogromców amerykańskich szos, a także polskie klasyki z czasów PRL.

Nie zabraknie także ciekawostek. Podczas show zobaczycie stuningowane auta, a także customowe rowery, czyli jedyne w swoim rodzaju. Odwiedzą nas także olbrzymie ciężarówki.

Wydarzenie to prawdziwa gratka fanów motoryzacji, ale i dla najmłodszych. Podczas show będzie można z bliska zobaczyć pojazdy oraz porozmawiać z ich właścicielami.

Pokaz w Bielawach jest częścią odbywającego się w Grabowcu charytatywnego Moto Pikniku Coutry oraz zaplanowanego na sobotę wielkiego przejazdu starych samochodów przez Toruń.

Towarzyszy mu także niecodzienna zbiórka pieniędzy.

Te przeznaczone zostaną na budowę domu dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu, które opiekuje się osobami do 18 r.ż. cierpiącymi na nieuleczalne choroby. Celem jest ponad 4 mln złotych, które trzeba zebrać, aby powstał obiekt opiekuńczy.

Oldtimery przed CH Bielawy będzie można oglądać w godz. od 9:30 do 11.00. Wstęp wolny.