WYDARZENIAW zdrowym ciele, zdrowy duch! Warsztaty kulinarne i sportowe emocje dla najmłodszych

Wakacje to idealny czas, aby zadbać o swoje ciało i umysł! Dotyczy to również najmłodszych, dlatego już 27 lipca w naszym centrum zaserwujemy maluchom niezapomniane wrażenia, wakacyjne przekąski oraz solidną dawkę sportowych emocji! Partnerem rodzinnych warsztatów w CH Bielawy będzie Akademia Rozwoju Anny Kruszyk z Torunia.


W programie sobotniego wydarzenia m.in. warsztaty kulinarne, podczas których dzieci wcielą się w szefa kuchni i przygotują zdrowe, wakacyjne smakołyki. Samodzielnie będzie można skomponować np. pożywne granole z wybranych przez siebie składników, sałatki na bazie świeżych owoców czy soczyście owocowe szaszłyki, które są prostym sposobem na pełnowartościowe śniadanie dla każdego.


Zatroszczymy się również o sprawność fizyczną i wysoki poziom endorfin małych torunian! W części sportowej wydarzenia zaprosimy dzieci do wspólnych ćwiczeń i wesołej rywalizacji w emocjonujących konkurencjach.


Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w konkursach, w których do woli będą mogli się wyszaleć podczas zabaw ruchowych. Zmierzą się m.in. w zawodach na najdłuższe kręcenie hula-hop. Zajęcia odbędą się pod okiem animatorów z Akademii Rozwoju Anny Kruszyk.


Na warsztaty zapraszamy w godzinach od 11.00 do 16.00 obok strefy Smacznie. Udział bezpłatny.